Bysewo Kolor Sp. z o.o.

80-007 Gdańsk

ul. Trakt Św. Wojciecha 373

Polska

E-mail: export@bysewo.eu

Aktualne kursy walut
PLN
PLN
PLN
PLN

Diamenty Forbesa

Mamy przyjemność poinformować, że w tym roku po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni w rankingu Magazynu Forbesa jako jedno z wiodących przedsiębiorstw wykazujących stały wzrost.

 

Diamenty Forbesa zostają przyznane podmiotom, które charakteryzuje najbardziej dynamiczny wzrost wartości. W prestiżowym rankingu Forbesa mogą znaleźć się jedynie takie firmy, które złożą sprawozdania finansowe do Krajowego Rejestru Sądowego. Tegoroczny ranking opierał się na zastosowaniu metody szwajcarskiej uwzgledniającej wyniki finansowe oraz wartość majątku.

 

W tym roku zostało wycenionych ponad 2 000 przedsiębiorstw. Nasza firma uplasowała się na 135. pozycji regionu pomorskiego oraz 1275 miejscu listy krajowej.

 

Wielkie podziękowania dla wszystkich klientów i kontrahentów, dzięki którym wciąż możemy się rozwijać.

 

22 maja podczas uroczystej gali na gdańskim stadionie PGE ARENA wręczono Diamenty Forbesa dla najlepszych firm w województwie pomorskim

 

 Uzywamy plikow cookies, by ulatwic korzystanie z naszych serwisow. Jesli nie chcesz, by pliki cookies byly zapisywane na Twoim dysku zmien ustawienia swojej przegladarki.

Sad Rejonowy Gdansk Polnoc VII Wydzial Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego
KRS: 0000130972 NIP: 583-000-03-39 Kapital zal. 200 000 PLN