Bysewo Kolor Sp. z o.o.

80-007 Gdańsk

ul. Trakt Św. Wojciecha 373

Polska

E-mail: export@bysewo.eu

Aktualne kursy walut
PLN
PLN
PLN
PLN

Targi Nordbygg

Targi Budowlane Nordbygg odbywające się w Sztokholmie to najważniejsze wydarzenie wystawiennicze w Europie Północnej. Podczas targów liczący się producenci branży budowlanej oraz okiennej mają możliwość zaprezentowania swojego profilu działalności, a także spotkania się z partnerami biznesowymi. Podczas tegorocznej edycji, która odbyła się w dniach 1–4 kwietnia, w centrum zainteresowania znalazły się stolarka okienna i drzwiowa.

 

Targi Nordbygg odbywają się na terenie Międzynarodowych Targów Sztokholmskich co dwa lata. W tym roku ponad 60 tys. gości miało możliwość odwiedzić stoiska informacyjno-promocyjne 900. wystawców.   

 

Podobnie jak dwa lata temu, również w tym roku nasza firma znalazła się w dumnym gronie wystawców prezentując okna marki Drutex oraz materiały budowlane. Po raz kolejny spotkaliśmy się z naszymi obecnymi kontrahentami ze Szwecji i Norwegii oraz zapoznaliśmy naszych partnerów handlowych z potencjalnymi inwestorami. 

 

W naszej ofercie przedstawiliśmy najciekawsze modele oraz kilka nowości takich jak okno dźwiękoszczelne o tłumieniu 46 dB, zastosowanie klamek z wkładką ASSA w drzwiach balkonowych a także okno z szybą PRIVA LITE umożliwiające natychmiastową zmianę ze stanu przeźroczystego na matowy bez utraty ilości światła. Szkła PRIVA LITE nie tylko wyznaczają nowe trendy na rynku, ale również są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie prywatność.

 

Targi stanowią doskonałą platformę do poznania oczekiwań klientów  oraz wzrostu znajomości i doskonalenia wizerunki firmy. Udział naszej firmy w Targach Budowlanych Nordbygg na stałe już wpisał się w kalendarz firmy i z pewnością będzie kontynuowany w kolejnych latach.

 Uzywamy plikow cookies, by ulatwic korzystanie z naszych serwisow. Jesli nie chcesz, by pliki cookies byly zapisywane na Twoim dysku zmien ustawienia swojej przegladarki.

Sad Rejonowy Gdansk Polnoc VII Wydzial Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego
KRS: 0000130972 NIP: 583-000-03-39 Kapital zal. 200 000 PLN