Bysewo Kolor Sp. z o.o.

80-007 Gdańsk

ul. Trakt Św. Wojciecha 373

Polska

E-mail: export@bysewo.eu

Aktualne kursy walut
PLN
PLN
PLN
PLN

Nowa siedziba Bysewo Kolor sp. z o.o.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy rozpoczęliśmy realizację inwestycji budowlanej naszej nowej siedziby. Budowany obiekt będzie znajdował się w Gdańsku przy skrzyżowaniu drogi krajowej 91 z obwodnicą południową Trójmiasta.

 

Naszym zamiarem jest doprowadzenie do powstania funkcjonalnego budynku, który nie tylko zaspokoi potrzeby biurowe i magazynowe naszej firmy, ale również podkreśli jej prestiż. W tym celu  we wrześniu 2013 r. dokonaliśmy zakupu działki o powierzchni 6000 m2. W pierwszym etapie inwestycji powstanie budynek magazynowy z niewielką częścią biurową o łącznej powierzchni użytkowej 750m2. Kolejnym krokiem będzie wybudowanie nowoczesnego biurowca, w którym znajdować się będą przystosowane pod specyfikę naszej firmy pokoje handlowców, eleganckie gabinety zarządu firmy oraz duża sala konferencyjno- szkoleniowa.

 

Planowane zakończenie pierwszego etapu prac to koniec roku 2014.

 

 Uzywamy plikow cookies, by ulatwic korzystanie z naszych serwisow. Jesli nie chcesz, by pliki cookies byly zapisywane na Twoim dysku zmien ustawienia swojej przegladarki.

Sad Rejonowy Gdansk Polnoc VII Wydzial Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego
KRS: 0000130972 NIP: 583-000-03-39 Kapital zal. 200 000 PLN