Bysewo Kolor Sp. z o.o.

80-007 Gdańsk

ul. Trakt Św. Wojciecha 373

Polska

E-mail: export@bysewo.eu

Aktualne kursy walut
PLN
PLN
PLN
PLN

Kabe

Pragniemy uroczyście poinformować o Naszym kolejnym sukcesie w postaci nawiązania współpracy z następnym dużym producentem, który zdecydował się powierzyć nam wyłączną dystrybucję i zostać Naszym partnerem na rynkach Szwedzkim oraz Norweskim. Jest to kolejny krok we współpracy z firmą Farby Kabe, której produkty oferujemy na rynkach Skandynawskich od wielu lat.

 Firma Farby Kabe Polska jest szwajcarskim przedsiębiorstwem produkcyjnym, działającym na polskim rynku od 1995 roku.
W Swojej ofercie posiada pełną i szeroką gamę produktów na elewacje i do wnętrz, takich jak: masy tynkarskie, farby, systemy ociepleń, systemy do napraw i renowacji oraz inne produkty chemii budowlanej.

Szwajcarskie korzenie oraz możliwość pełnego wykorzystania doświadczeń i osiągnięć działu badawczo – rozwojowego rodzimej firmy Karl Bubenhofer AG z Gossau, pozwalają na stałe wzbogacanie oferty o nowoczesne produkty nowej generacji.

KABE Farben, jako pierwsza firma na świecie, opracowała w 1999 roku nowatorską technologię produktów polikrzemianowych do elewacji budynków, stając się prekursorem i liderem w dziedzinie technologii produktów mineralnych, opartych na bazie niskoalkalicznego potasowego szkła wodnego.

Produkty marki Farby KABE wytwarzane są zgodnie z międzynarodowymi normami Certyfikatu Zarządzania Jakością ISO 9001:2009 oraz Certyfikatu Zarządzania Środowiskiem ISO 14001:2005. Wdrożone normy są gwarancją, iż procesy realizowane w naszych zakładach podlegają stałej kontroli i ciągłemu doskonaleniu.

Znakiem naszych czasów są nowatorskie rozwiązania jak np. kompletne systemy ociepleń. Firma Farby KABE Polska oferuje 4 systemy ociepleń „KABE THERM” odpowiadających wymogom rynku i oczekiwaniom Klientów. Stosowane przez nas rozwiązania spełniają wszystkie europejskie wymagania techniczno-budowlane, a system „KABE THERM MW” posiadają Europejską Aprobatę Techniczną – ETA. Farby Kabe to firma o ugruntowanej pozycji w segmencie produktów i systemów do renowacji zabytków.

Na liście referencyjnej znajduje się wiele znanych obiektów zabytkowych m.in. Wilanów, Zamek Królewski w Warszawie, Klasztor Jasna Góra inne. Ponadto Nasze referencje można także obserwować w Szwecji bądź Norwegii na przykład

 

Stora trädgårdsgatan 6, Malmö FASAD gjort med KABE

 

 

Ljungby, fasad gjord med KABE

 

 

En annan projekt med KABE puts i Ljungby 

 

 

 En till projekt med KABE puts system

 

 

En förslag på svart puts från KABE i Ljungby

 

Åhus fasad gjort med KABE puts

 

 Uzywamy plikow cookies, by ulatwic korzystanie z naszych serwisow. Jesli nie chcesz, by pliki cookies byly zapisywane na Twoim dysku zmien ustawienia swojej przegladarki.

Sad Rejonowy Gdansk Polnoc VII Wydzial Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego
KRS: 0000130972 NIP: 583-000-03-39 Kapital zal. 200 000 PLN