Bysewo Kolor Sp. z o.o.

80-007 Gdańsk

ul. Trakt Św. Wojciecha 373

Polska

E-mail: export@bysewo.eu

Aktualne kursy walut
PLN
PLN
PLN
PLN

Sezon budowlany w pełni!

Z tej okazji w dniach 15-17.05. zarząd oraz pracownicy Bysewo Kolor we współpracą z firmą Drutex S.A. zorganizowali kolejną już edycję „Weekendu z Bysewo Kolor”.


Tym razem nasi klienci zostali zaproszeni na SPŁYW KAJAKOWY po pięknym odcinku rzeki Słupia na Kaszubach. Bajkowe krajobrazy, kontakt z przyrodą dostarczyły wszystkim wielu pozytywnych przeżyć i emocji, co bez wątpienia przełoży się na jeszcze większe niż dotychczas pogłębienie relacji biznesowych.


Po zakończeniu spływu  goście zostali zaproszeni na regionalne potrawy serwowane prosto z grilla.


Wspólna impreza  została ukoronowana na zamku w samym centrum Bytowa, gdzie odbyła się uroczysta kolacja, podczas której zaproszeni goście wymieniali  się wrażeniami dotyczącymi spływu jak również fabryki DRUTEX, którą mieli okazję wcześniej odwiedzić.


Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i jednocześnie informujemy, że kolejny spływ odbędzie się w dniach 29-31.05. dla kolejnej tury zaproszonych gości.
 Uzywamy plikow cookies, by ulatwic korzystanie z naszych serwisow. Jesli nie chcesz, by pliki cookies byly zapisywane na Twoim dysku zmien ustawienia swojej przegladarki.

Sad Rejonowy Gdansk Polnoc VII Wydzial Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego
KRS: 0000130972 NIP: 583-000-03-39 Kapital zal. 200 000 PLN