Bysewo Kolor Sp. z o.o.

80-007 Gdańsk

ul. Trakt Św. Wojciecha 373

Polska

E-mail: export@bysewo.eu

Aktualne kursy walut
PLN
PLN
PLN
PLN

Kolejna edycja „Weekendu z Bysewo Kolor”

 

Z tej okazji w dniach 29-31.05. zarząd oraz pracownicy Bysewo Kolor we współpracą z firmą Drutex S.A. zorganizowali kolejną już edycję „Weekendu z Bysewo Kolor”.

 

 

Tym razem nasi klienci ze Szwecji i Norwegii zostali zaproszeni na SPŁYW KAJAKOWY po pięknym odcinku rzeki Słupia na Kaszubach. Bajkowe krajobrazy, kontakt z przyrodą dostarczyły wszystkim wielu pozytywnych przeżyć i emocji, co bez wątpienia przełoży się na jeszcze większe niż dotychczas pogłębienie relacji biznesowych.

 

Po zakończeniu spływu, goście mieli okazję spróbować regionalnych potraw serwowanych prosto z grilla, a także zapoznać się z polskimi zwyczajami i obrzędami.

 

Wspólna impreza została ukoronowana na zamku w samym centrum Bytowa, gdzie odbyła się uroczysta kolacja, podczas której zaproszeni goście wymieniali się wrażeniami dotyczącymi spływu jak również fabryki DRUTEX, którą mieli okazję wcześniej odwiedzić.

 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i za wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że przed nami jeszcze nie jedna okazja do świętowania.

 

Do zobaczenia na kolejnej edycji „Weekendu z Bysewo Kolor”!

 Uzywamy plikow cookies, by ulatwic korzystanie z naszych serwisow. Jesli nie chcesz, by pliki cookies byly zapisywane na Twoim dysku zmien ustawienia swojej przegladarki.

Sad Rejonowy Gdansk Polnoc VII Wydzial Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego
KRS: 0000130972 NIP: 583-000-03-39 Kapital zal. 200 000 PLN