Bysewo Kolor Sp. z o.o.

80-007 Gdańsk

ul. Trakt Św. Wojciecha 373

Polska

E-mail: export@bysewo.eu

Aktualne kursy walut
PLN
PLN
PLN
PLN

30 urodziny firmy Drutex

Miesiąc czerwiec w firmie Drutex stał pod znakiem świętowania 30 urodzin przedsiębiorstwa. Jako długoletni partner biznesowy przedstawiciele Bysewo Kolor zostali zaproszeni na uroczyste świętowanie jubileuszu do hotelu Grand Lubicz w Ustce. Podczas spotkania był czas na zapoznanie się z nowościami dostępnymi w ofercie firmy Drutex, z trendami rynkowymi w branży stolarki okiennej i drzwiowej, zwiedzanie fabryki oraz świeżo otwartej drugiej części Europejskiego Centrum Stolarki. Organizatorzy zadbali również o odpowiednią oprawę wydarzenia. Uroczysty bankiet prowadzony był przez wybitnego prezentera telewizyjnego Krzysztofa Ibisza, a do tańca grał zespół muzyczny Yaka Band znany z popularnego programu „Jaka to melodia”.

 

Przedstawiciele naszej firmy Łukasz Michniewicz i Marek Klechowicz podczas uroczystości wręczyli właścicielowi Drutexu Leszkowi Gierszewskiemu rzeźbę wykonaną w tradycyjnym kaszubskim stylu przedstawiającą jego postać opierającą się o okno. Reakcja obdarowywanego każe sądzić, że był bardzo mile zaskoczony, a prezent sprawił mu wiele radości.

 

 

 

Jak wszystkie spotkania organizowane przez firmę Drutex, również i to odbywało się w bardzo przyjacielskiej atmosferze, a po minach gości widać było, że świetnie się bawią, co spowodowało, że tańce i wspólne biesiadowanie trwały do białego rana.Uzywamy plikow cookies, by ulatwic korzystanie z naszych serwisow. Jesli nie chcesz, by pliki cookies byly zapisywane na Twoim dysku zmien ustawienia swojej przegladarki.

Sad Rejonowy Gdansk Polnoc VII Wydzial Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego
KRS: 0000130972 NIP: 583-000-03-39 Kapital zal. 200 000 PLN