Bysewo Kolor Sp. z o.o.

80-007 Gdańsk

ul. Trakt Św. Wojciecha 373

Polska

E-mail: export@bysewo.eu

Aktualne kursy walut
PLN
PLN
PLN
PLN

Aluminium

Okna PVC, drewniane czy aluminiowe? Stojąc przed takim dylematem na pewno trudno jest podjąć właściwą decyzję o zakupie stolarki okiennej.

Oferowane przez nas okna, drzwi oraz fasady aluminiowe skierowane są głównie do obiektów użyteczności publicznej oraz jednostek gospodarczych. Opierają się ona na systemach „Aluprof”, do szerokiej gamy rozwiązań: począwszy od tzw. „profilu zimnego” stosowanego głownie do dzielenia korytarzy wewnętrznych poprzez profile „ciepłe” o różnym stopniu izolacji termicznej a kończąc na fasadach.

Okna wykonane z profili aluminiowych są w Polsce stosunkowo mało popularne.. Główną wadą jest cena - koszt okien aluminiowych często okazuje się zbyt wysoki dla budownictwa jednorodzinnego. Stosuje się je przy rozwiązaniach dodatkowych, jak np. zimowe ogrody, werandy itp. Okna aluminiowe nie izolują zbyt dobrze same w sobie, dlatego wypełniane są materiałami poprawiającymi parametry cieplne.

Przeważnie są to wkłady z pianki poliuretanowej czy spienionego polistyrenu. Wśród podstawowych zalet okien aluminiowych należy wymienić ich trwałość. Zewnętrzną warstwę stanowi tlenek glinu po procesie anodowania lub lakier nanoszony w wyniku lakierowania elektrostatycznego proszkowego, która to metoda pozwala na wybór koloru z bardzo szerokiej gamy proszkowych lakierów poliestrowych. Okna aluminiowe są bardzo trwałe, odporne na czynniki pogodowe i zużycie, nie wymagają też konserwacji powierzchni.

OKNA ALUMINIOWE

DRZWI ALUMINIOWEUzywamy plikow cookies, by ulatwic korzystanie z naszych serwisow. Jesli nie chcesz, by pliki cookies byly zapisywane na Twoim dysku zmien ustawienia swojej przegladarki.

Sad Rejonowy Gdansk Polnoc VII Wydzial Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego
KRS: 0000130972 NIP: 583-000-03-39 Kapital zal. 200 000 PLN