Bysewo Kolor Sp. z o.o.

80-007 Gdańsk

ul. Trakt Św. Wojciecha 373

Polska

E-mail: export@bysewo.eu

Aktualne kursy walut
PLN
PLN
PLN
PLN

Historia

Historia naszej firmy zaczęła się w 1990 roku, kiedy to powstała hurtownia materiałów budowlanych BYSEWO. Początkowo była to działalność na rynku lokalnym, a obecnie jest to zasięg ogólnopolski z szeregiem oddziałów w całym kraju. Zdobywane doświadczenie w branży budowlanej spowodowało dalszą chęć rozwoju i ekspansji, tym razem na rynki zagraniczne.

W 2003 roku powstała nowa samodzielna firma Bysewo Kolor, której celem jest pozyskiwanie klientów zagranicznych, między innymi ze Skandynawii i Europy Zachodniej . Specyfika tych rynków spowodowała, iż nasza oferta poszerzyła się o szereg nowych pozycji, między innymi stolarkę okienną i drzwiową.

Kilka lat temu rozpoczęliśmy kolejny rozdział w naszej działalności. Posiadając bardzo duże doświadczenie w branży okiennej na wymagających rynkach Skandynawskich oraz Europy Zachodniej oraz mając już wypracowane bardzo dobre warunki współpracy z producentami stolarki okiennej zdecydowaliśmy się na otwarcie sieci salonów okiennych Drutex.

Pierwszy salon, który został powołany do funkcjonowania był punkt w naszej siedzibie głównej przy ulicy Trakt św. Wojciecha 57. Pół roku później zarząd firmy podjął decyzję o otwarciu kolejnego salonu sprzedaży na terenie Gdańska przy ulicy Grunwaldzkiej we Wrzeszczu , a już w czerwcu 2012 swoją działalność rozpoczął kolejny salon, tym razem w Grudziądzu. Firma rosła w siłę, zaznaczając swoją obecność w kolejnych punktach na mapie Polski. W 2013 roku działalność rozpoczęły dwa salony: Kwidzyn i Gdynia. Wygląd obu został utrzymany w eleganckim stylu. Ponadto, w każdym z naszych salonów niezmiennie dbamy o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta i udostępniamy pełną gamę produktów.

 

Jesteśmy przekonani, że nasze plany na przyszłość, a także jakość ich realizacji zdobędą uznanie dotychczasowych i  przyszłych klientów .Uzywamy plikow cookies, by ulatwic korzystanie z naszych serwisow. Jesli nie chcesz, by pliki cookies byly zapisywane na Twoim dysku zmien ustawienia swojej przegladarki.

Sad Rejonowy Gdansk Polnoc VII Wydzial Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego
KRS: 0000130972 NIP: 583-000-03-39 Kapital zal. 200 000 PLN