Bysewo Kolor Sp. z o.o.

80-007 Gdańsk

ul. Trakt Św. Wojciecha 373

Polska

E-mail: export@bysewo.eu

Aktualne kursy walut
PLN
PLN
PLN
PLN

Podstawowe informacje

 

Na naszych stronach znajdą Państwo niezbędne informacje dotyczące oferowanych przez nas rozwiązań. Bardziej szczegółowe dane dotyczące naszych produktów można znaleźć na stronach:

Oferujemy Państwu okna największego w Polsce i jednego z największych w europie producentów stolarki okiennej PVC – firmy „Drutex S.A”. Jako oficjalny dystrybutor jesteśmy w stanie zaoferować Państwu produkt najwyższej europejskiej jakości, spełniający rygorystyczne normy jakościowe tak wymagających rynków jak rynek niemiecki (światowa kolebka stolarki okiennej) czy też rynki skandynawskie.

Dzięki optymalizacji każdego etapu produkcji (dochodzącej do 4500 okien dziennie) i dystrybucji fabryka w Bytowie jest w stanie wyprodukować dla Państwa okna i drzwi w bardzo atrakcyjnej cenie przy bezkompromisowym czasie realizacji (poniżej 7 dni). Wieloletnie doświadczenie naszych konsultantów, zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym pozwoliło wypracować najwyższe standardy obsługi klienta, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować naszą ofertę nawet do bardzo specyficznych wymagań naszych klientów.

W naszej firmie znajdziecie Państwo kompleksową ofertę dotyczącą całej stolarki otworowej. W jednym miejscu macie Państwo możliwość dokonania zakupów i zasięgnąć fachowej porady w zakresie okien i drzwi PVC, drewnianych i aluminiowych, a także parapetów, żaluzji i rolet. Sprzedajemy również bramy garażowe i drzwi wejściowe dopasowane kolorystycznie do zamawianych okien.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu okiennego na Trakcie Św. Wojciecha 57 Gdańsku, w którym znajdują się wszystkie oferowane przez nas rozwiązania lub też do kontaktu z naszym konsultantem

 

 


Uzywamy plikow cookies, by ulatwic korzystanie z naszych serwisow. Jesli nie chcesz, by pliki cookies byly zapisywane na Twoim dysku zmien ustawienia swojej przegladarki.

Sad Rejonowy Gdansk Polnoc VII Wydzial Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego
KRS: 0000130972 NIP: 583-000-03-39 Kapital zal. 200 000 PLN