Bysewo Kolor Sp. z o.o.

80-007 Gdańsk

ul. Trakt Św. Wojciecha 373

Polska

E-mail: export@bysewo.eu

Aktualne kursy walut
PLN
PLN
PLN
PLN

Rolety zewnętrzne i nadstawne

System rolet zewnętrznych z PCV

Nakładane rolety z PCV to system rolet zintegrowanych z oknem, możliwy do zastosowania wraz z ich montażem w trakcie budowy domu lub podczas wymiany okien. Zasada kompatybilności – charakterystyczna dla programu systemów profili-obowiązuje także w systemie rolet zewnętrznych. Bogata kolorystyka skrzynek, prowadnic i pancerzy oraz różnorodność napędów rolety i jej zabezpieczeń spełniają wszelkie wymagania Klientów. Nowoczesny system rolet zewnętrznych oferuje wysoki stopień izolacyjności termicznej, jako że istnieje możliwość uzyskania współczynnika izolacji termicznej o wartości dochodzącej nawet do k=0,6 W/m2K.

Dzięki zastosowaniu w prowadnicach szczotkowych uszczelek oraz uszczelnień współwytłaczanych ograniczony został hałas pojawiający się w trakcie uruchamiania rolety.

Kładąc nacisk na elegancję i estetykę wykonania gwarantujemy montaż rolety wraz z prowadnicami w taki sposób, że ani roleta ani prowadnice nie będą widoczne od strony zewnętrznej (roleta zakryta elewacją), natomiast od wewnątrz widoczna pozostaje jedynie klapa rewizyjna, przez którą dokonywane są ewentualne prace konserwacyjne i serwisowe. Oferujemy również możliwość wykonania rolety z klapą rewizyjną od dołu skrzynki, co umożliwia zabudowanie rolety również od wewnątrz. W takim przypadku roleta staje się praktycznie niewidoczna, co dodatkowo zwiększa walory estetyczne wykonania i stanowi gwarancję najwyższej jakości oraz pełnego zadowolenia klienta .

Elegancki wygląd rolety podkreśla ponadto kaseta rolety i prowadnice, które wykonane są z PCV w kolorze białym, brązowym lub w okleinie Renolit, natomiast pancerz aluminiowy wypełniony pianką termoizolacyjną dostępny jest w kolorach: ciemny brąz, beż, biały, jasny brąz, siwy oraz srebrny. .

Firma oferuje kilka rozwiązań wygodnego podnoszenia i zamykania rolet, tj. ręcznie za pomocą paska lub korby oraz automatycznie sterując pilotem albo wyłącznikami. Możliwość wyboru sposobu obsługi rolety pozostawiamy Państwu!
 
 

System rolet zewnętrznych z aluminium

System aluminiowych rolet zewnętrznych został stworzony z myślą zapewnienia Państwu bezpieczeństwa. Przeznaczony do stosowania w istniejących budynkach. Roleta zwijana jest do skrzynki aluminiowej umieszczonej na ścianie lub w ościeży. Skrzynka stanowi wówczas element dekoracyjny i jest dopasowana do wyglądu budynku .

Dążąc do zaspokojenia wciąż rosnących oczekiwań Klientów względem wysokich wymagań architektonicznych, nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań firma DRUTEX S.A. oferuje system sprawdzony i niezawodny pod względem technicznym. Przemyślana konstrukcja rolety zostaje połączona z elegancką i nowoczesną skrzynką i prowadnicą aluminiową o zaokrąglonym kształcie. Dzięki tej niezwykłej formie mają Państwo możliwość nadania każdej elewacji całkowicie indywidualnego charakteru.

Płaszcz rolety zbudowany z profili aluminiowych wypełnionych pianką poliuretanową jest gwarancją jeszcze lepszej izolacji termicznej. Rolety okienne można natomiast montować do już istniejących okien lub jeszcze w trakcie budowy domu, zamieszczając specjalnie w tym celu ocieploną skrzynkę w nadprożu otworu okiennego.

Podobnie jak w przypadku rolet z PCV DRUTEX S.A. oferuje kilka rozwiązań komfortowego podnoszenia i zamykania rolet, czyli: ręcznie za pomocą paska lub korby oraz automatycznie sterując pilotem albo wyłącznikami.
 
 

Charakterystyka

  • Skrzynki rolety z wysokoudarowego PVC w szerokiej gamie kolorystycznej
  • Wzmocnionie stalowe skrzynki
  • Struktura komorowa elementów skrzynki poprawia stabilność i izolacyjność
  • Pancerz rolety z listew PVC i Alu w bogatej kolorystyce
  • Listwa końcowa aluminiowa z uszczelką gumową
  • System szufladowy - szybki dostęp do mechanizmu rolety czyni konserwacje bardzo łatwą
  • Profil adaptacyjny umożliwiający montaż rolety na każdy typ okna (PVC, Alu, Drewno)
  • Kątownik z taśmą samoprzylepną - uszczelniający połączenie okna z roletą
  • Izolacja cieplna o wratości współczynnika k=1,1 W/m2K; k=0,6 W/m2k

 Uzywamy plikow cookies, by ulatwic korzystanie z naszych serwisow. Jesli nie chcesz, by pliki cookies byly zapisywane na Twoim dysku zmien ustawienia swojej przegladarki.

Sad Rejonowy Gdansk Polnoc VII Wydzial Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego
KRS: 0000130972 NIP: 583-000-03-39 Kapital zal. 200 000 PLN